Jonavos r. Barupės mokyka-daugiafunkcis centras

erasmus logo

(KA219) LET'S ENJOY OUR HERITAGE ( 2017-1- IT02-KA219- 036758_2)

Mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ programos Bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių (KA219) „LET`S ENJOY OUR HERITAGE“ projekte. Jo metu, kartu su kitomis šalimis partnerėmis, siekiame, kad mokiniai sąmoningai įsitrauktų į visas veiklas, domėtųsi mūsų kultūros paveldu, kuris įkūnija mūsų praeitį per paminklus, vietas, tradicijas, perduoda žinias ir žmogaus kūrybiškumo raišką, taip pat yra saugomas muziejuose, bibliotekose ir archyvuose.

2018 – ieji metai – Europos kultūros paveldo metai, todėl, dalyvaudami projekte, siekiame ugdyti jaunosios kartos sąmoningumą apie Europos istoriją ir vertybes bei sustiprinti Europos identiteto jausmą.

Projekto tema: mūsų ir partnerių mokyklų šalių kultūros paveldas

Projekto tikslai:

• Apjungti mokyklas 4 skirtingose šalyse, įgyti žinių apie partnerių šalių kultūrą ir paveldą, ugdyti tarpkultūrinį suvokimą.
  • Suprasti, ką reiškia būti Europos piliečiu, ugdant toleranciją, įtraukiant mokinius į debatus pilietiškumo klausimais.
  • Išnaudoti turimą paveldą, kad pamokos taptų efektyvesnės ir patrauklesnės.
  • Motyvuoti mokinius gilintis į sudėtingesnius mokomuosius dalykus (istoriją, geografiją, menus, technologijas, užsienio kalbas) remiantis mūsų šalies paveldu.
  • Pagerinti mokinių akademinius, socialinius, kalbinius ir skaitmeninius įgūdžius.
  • Rasti kūrybiškesnį požiūrį dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais.
  • Bendradarbiaujant ir dalijantis patirtimi kelti mokinių ir mokytojų kompetencijos lygį.

Projekto partneriai:

• Agrupamento da Escolas Viseu Norte, Viseu, Portugalija
  • Fundacion Marillac – Colegio La Milagrosa, Ubeda, Ispanija
  • Zespol SAzkol nr1, Lazy, Lenkija
  • Instituto Comprensivo Valletri Centro, Valletri, Italija

Projekto trukmė: 24 mėn. (2017 rugsėjo mėn-2019 m. rugpjūčio mėn.)

Skaityti daugiau: (KA219) LET'S ENJOY OUR HERITAGE ( 2017-1- IT02-KA219- 036758_2)

Dalyvaujame